Akıllı
Dijital QR Menü.

Dijital QR Menü, Restoran, kafe veya Hoteller'de sipariş vermeyi veya garson çağırmayı kolaylaştırmak amacıyla menüyü görüntüleyen teknolojik bir çözümdür.

Adisyon tutmanıza gerek yok. Tamamen çevre dostudur.

Ziyaretcilerinize kolaylık sağlar ve personel iş yükünü hafifletir.

Sağlık kurallarına titizlik gösterir. Salgın hastalıklara karşı büyük ölçüde fayda sağlar.

Apple, Android, tablet ve tüm mobil cihazlarında
Güvenli sorunsuz çalışır.

Sipariş ver

Müşterileriniz menüyü 5 farklı dilde görüntüleyebilir ve siparişlerini verebilir. QR menü siparişi, kağıt menülerin yerini alarak müşterilerinize anında erişim ve hızlı sipariş olanağı sağlıyor.  Masanın üzerindeki QR kodu akıllı telefonunuzla tarayarak menüyü görüntüleyebilir, ve hemen ürün siparişini verebilirsiniz. Kişisel teması en aza indiren QR Menü sayesinde, güvenli ve konforlu, yeme içme deneyimi sağlar.

Garson çağır

Müşterileriniz siparişlerini değiştirmek veya iletmek istediklerinde “Garson” butonunu basarak garsonla hemen iletişime geçebilirler. Garsonlar masadaki bir müşteriden talep aldıklarında hızlı bir şekilde müdahale edebiliyorlar.

Bu özellik sayesinde garsonlar müşterilere etkin bir şekilde hizmet verebilir, onlara daha hızlı ve verimli hizmet sunabilirler. Ayrıca QR Menü sistemi kişisel teması azaltarak, hijyen ve güvenlik konusunda büyük ölçüde fayda sağlar.

Wifi hizmeti

işletmenizi ziyaret eden müşterilerinize ücretsiz internet vermek için şifre bilgisini devamlı paylaşmanızı ortadan kaldıran bu sistem sayesinde daha hızlı hizmet sağlayarak personel iş yükünü düşürebilirsiniz. Kullanımı çok kolay tüm akıllı telefon ve tabletleri destekler. Ayrıca fiziksel temasın azaltılması ve hijyen tedbirlerinin artırılmasıyla kurulan WIFI kurulumu, özellikle salgın hastalık süreçlerinde büyük ölçüde fayda sağlar.

Sipariş gönder

Firmanıza özel hazırladığımız QR etiketini broşürlerinize veya poşetlerinizin üzerine yapıştırarak, Müşterileriniz evden veya iş yerinden broşürlerinizdeki QR etiketini tarayarak ürünlerinizi görebilir ve kredi kartıyla anında sipariş verebilirler. Ayrıca diğer yemek platformlarına hiç komisyon ücreti ödemeden işletmenize daha fazla kazanç sağyalabilirsiniz. Daha fazla bilgi için müşteri hizmetleri ekibimize ulaşarak talep ve görüşlerinizi dile getirebilirsiniz.

Kontrol Paneli

QR Menü sistemini full kontrol edebileceğiniz yönetim paneli sayesinde, ürünlerinizi veya siparişlerinizi PC/Tablet veya mobil cihazları üzerinden dilediğiniz gibi güncelleyebilirsiniz. Ayrıca ziyaretcilerinizi anlık olarak takip edebilir satış listesi, oluşturabilirsiniz.

Kontrol paneli oldukca basit ve güvenli alt yapıya sahiptir. Yeni teknolojilere uyumludur ve online üzerinden heryerde ulaşabilirsiniz.

Özellikleri Keşfedin.

Yeni teknolojilere uyum sağlayabilen Dijital QR Menü deneyimi yaşayın.

Dil desteği

QR Menüyü, Türkçe, ingilizce, Rusça, Almanca ve fransızca olarak görüntüleyebilir veya sipariş verebilirsiniz.

Garson

QR Menü uygulaması üzerinde bulunan "Garson" butonu sayesinde bulunduğunuz masaya hemen garson çağırın.

Sipariş ver

Müşterileriniz ürünlerinizi anında inceleyebilir veya siparişini verebilirler. Tek yapmanız gereken masa numarası girmek.

Adrese sipariş

Müşterileriniz ev veya işyerilerinden sipariş verebilir kredi kartlı ile online ödemesini yapabilir.

Ödeme

10 Farklı ödeme kanalı sayesinde müşterilerinize opsiyonel ücret ödeme olanakları sağlayın.

Wifi hizmeti

İşletmenize gelen ziyaretcileriniz Ücretsiz internete bağlanmasını sağlayan WIFI butonu

Yönetim paneli

QR Menü sistemini full kontrol edebileceğiniz yönetim paneli ile ürünlerinizi ekleyebilir fiyat güncellemesi yapabilirsiniz.

Google yorum eklentsi

Müşterileriniz QR menü uygulamasına girerek işletmeniz hakkında yıldız ve yorum yazabileceği "derecelendirme" butonu

Ekstra özellikler

işletmenize özel yapılan şablon ön izlemesinde, Facebook, Instagram, Whatsapp butonları ve Adres telefon için ayrı iletişim butonu

Demoları inceleyin.

Yeni teknolojilere uyum sağlayabilen Dijital QR Menü deneyimi yaşayın.

QR Menü ücretleri.

Size uygun paketi seçerek hemen işletmenizini Dijital QR Menü teknolojisine taşıyabilirsiniz.

PRO Menü

Küçük ölçekli işletmelere özel

3900 5000
 • Masaya Sipariş verme
 • Adrese Sipariş verme
 • Garson çağırma Butonu
 • Kredi kartlı ile ödeme
 • QR Menü Yönetim Paneli
 • Ziyaretçi istatistik takibi
 • Ürün ve Fiyat Güncelleme
 • Ürün Resmi Ekleme
 • Sınırsız Ürün Ekleme
 • Sınırsız QR Tarama
 • İşletmenize Özel QR Şablonu
 • Sosyal Medya Etkinlikleri
 • Adres telefon butonu
 • Google Harita Değerlendirme butonu

BUSINESS MENÜ

Büyük ölçekli işletmelere özel

7800 10000
 • Masaya Sipariş verme
 • Adrese Sipariş verme
 • Garson çağırma Butonu
 • Kredi kartlı ile ödeme
 • QR Menü Yönetim Paneli
 • Ziyaretçi istatistik takibi
 • Ürün ve Fiyat Güncelleme
 • Ürün Resmi Ekleme
 • Sınırsız Ürün Ekleme
 • Sınırsız QR Tarama
 • İşletmenize Özel QR Şablonu
 • Sosyal Medya Etkinlikleri
 • Adres telefon butonu
 • Tripadvisor yorum buton eklentisi

Sıkca sorulan sorular.

Müşteri hizmetleri ekibimize sorulan sıkca sorulan soruları topladık.

Dijital QR menü, geleneksel kağıt menülerin yerine veya onunla birlikte kullanılabilecek modern bir yaklaşımdır. QR kodları (Quick Response codes), cep telefonları ve diğer akıllı cihazlar tarafından taranabilen iki boyutlu bir barkod sistemidir. Dijital QR menü, restoranlar, kafeler, oteller ve diğer hizmet sektörlerinde kullanılan bir uygulamadır.

işletmenize özel oluşturulan QR etiketini masa veya kapı girişlerine yapıştırdıktan sonra müşterilerinizi akıllı telefonu veya tabletini QR etiketini okutur ve hemen ürünlerinizi inceleyebilir. Kullanımı çok basittir ve güvenilirdir.

Uzman ekibimiz tarafından geliştirilen QR menü sistemi PC/Table ve tüm mobil cihazları desteklemektedir. Herhangi bir yükleme veya güncelleme istemez.

QR Menü sistemi 5 dil desteklemektedir. Bunlar Türkçe başta olmak üzere ingilizce, Almanca, Rusça, Fransızca ve arapça dilleridir. Müşteri istekleri doğrultusunda ekstra dil eklentisi yapılabilir.

Profesyonel QR Menü sistemi, dünya çapında kendini kanıtlanmış, güvenilir aracı komisyon platformlarıyla çalışır.
Müşterilerinizden online olarak güvenli bir şekilde ödeme almanızı sağlayan 10 farklı ödeme eklentisi sayesinde hemen satışa başlayabilirsiniz.
Desteklenen Modüller: Paypal, STRIPE, 2Checkpoint, Paystack, Payumoney, Paytm, CCAvenue, Mollie, Iyzico ve Banka Transferi. Detaylı bilgi için müşteri hizmetlerimizle iletişime geçebilirsiniz.

QR Menü kurulum ücretleri yıllık KDV dahil 3.650 TL' olarak faturalandırılır. Kampanya kapsamında alışveriş yapan tüm müşterilerimize özel %33 indirimle 299 Euro ücret alınacaktır. Ayrıca bir yıl sonra devam etmek isteyen müşterilerimize 2800 Euro karşılığında ek promosyonla devam edebilirler.

Dijital QR Menü sistemini 1 yıllığına satın aldınız ve daha sonra iptal etmek istediniz. Yıl sonu gelmeden 3 ay önceden müşteri hizmetleri ekibimze ulaşarak iptal talebinde bulunabilirsiniz veya [email protected] adresine eposta gönderek iptal başvuru yapabilirsiniz. En kısa sürede QR menü hizmetiniz askıya alınarak durdurulur. Tekrar aktif hale getirmek isterseniz müşteri hizmetlerimizle iletişime geçerek devam edebilirsiniz.